Usługi hydrauliczne

Usługi hydrauliczne to szeroki zakres prac związanych z tworzeniem nowych, modernizowaniem starych oraz serwisowaniem eksploatowanych instalacji hydraulicznych w obiektach mieszkalnych i użytkowych o zróżnicowanym przeznaczeniu. Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom naszych Klientów spółka Thermo House System oferuje wysokiej jakości usługi hydrauliczne obejmujące swoim zasięgiem Legionowo oraz cały obszar miasta Warszawa.

Klientów poszukujących rzetelnego dostawcy usług hydraulicznych zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Obok obsługi standardowych instalacji specjalizujemy się w projektowaniu, kompleksowym wykonawstwie oraz serwisie instalacji hydraulicznych dla nowoczesnego budownictwa energooszczędnego. Projektujemy i wykonujemy instalacje współpracujące z pompami ciepła renomowanych producentów. Nasze instalacje hydrauliczne, w tym także hydrauliczne instalacje grzewcze charakteryzują się niezawodnym działaniem oraz niskimi kosztami eksploatacji przy zachowaniu wysokiej efektywności działania.

Hydraulik – Legionowo, Warszawa

Nasz Zespół składa się z doświadczonych specjalistów zapewniających fachowe i rzetelne podejście do każdej usługi – od projektu instalacji hydraulicznej współpracującej z pompą ciepła nowej generacji, aż po instalacje sterowania ogrzewaniem podłogowym. Wiedza, doświadczenie oraz dostęp do profesjonalnych narzędzi pozwala nam na szybkie i sprawne świadczenie szerokiego wachlarza usługi hydraulicznych. Naszym Klientom oferujemy:

  • projekty instalacji hydraulicznych różnego przeznaczenia, w tym hydraulicznych instalacji grzewczych, kompleksowe wykonawstwo instalacji hydraulicznych dla domu, przemysłu, obiektu użytkowego,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych instalacji,
  • usługi z zakresu modernizacji zastanej instalacji hydraulicznej,
  • pomoc w doborze komponentów do instalacji hydraulicznych, w tym hydraulicznych instalacji grzewczych.

W swojej ofercie wykraczamy daleko poza to, co standardowo oferuje hydraulik, jednocześnie dokładając wszelkich starań, żeby jak najlepiej odpowiadać na Państwa potrzeby i oczekiwania związane z usługami hydraulicznymi. Współpracujemy w tym zakresie z właścicielami mieszkań, domów jednorodzinnych, lokali użytkowych i usługowych, a także przedsiębiorcami reprezentującymi różne branże.

Zlecenia na usługi hydrauliczne przyjmujemy bezpośrednio w siedzibie Firmy Thermo House System oraz telefonicznie. W przypadku nagłych awarii zapewniamy krótki czas reakcji oraz sprawne usunięcie usterki.